• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

Kuidas valida ja osta õmblusmasinat?
Enne õmblusmasina ostmist, peaks õmblushuviline läbi mõtlema, mis töid ta sellega tegema hakkab. Kas soovitakse õmmelda tekikotte ja padjapüüre, erinevatest materjalidest kleite, pükse või hoopiski harrastada masintikandit ja lapitehnikat või veel keerulisemaid töid.

Kui palju aega te veedate õmblusmasina taga. Kui olete tihedam õmbleja (rohkem kui kord nädalas), soovitaksime panustada detailidele, millele harvem õmbleja ei tunne suuremat vajadust tähelepanu pöörata.

Õmblusmasina valimise üldreeglid on lihtsad.
Odavamad mehhaanilised õmblusmasinad sobivad suurepäraselt tavapäraseks koduseks kasutamiseks: mõnikord õmmelda/parandada. Otsustavaks oleks siis pistete kogus ja omadused. Tuleb läbi mõelda, milliseid masina võimalusi te ka päriselt kasutama hakkaksite. Meie pakutavate õmblusmasinate sisemine korpus on kõikidel metallist (va Pixie). Odavama hinnaklassiga masinatel on sisu lihtsalt mitmest tükist kokku panduna ja neid peaks aegajalt õlitama.

Järgmine hinnaklass on kallimad mehhaanilised masinad. Üldjuhul vastupidavamad ja võimekamad. Mõnede täiustustega, näiteks elektroonilise ülekandega, mis tähendab, et nõela surve muutub vastavalt materjali paksusele ja nõel ei takerdu paksemate kohtade peal. Õlivabad (korpus ühest tükist valatud mis tagab väiksema vibratsiooni, neid ei pea õlitama jne.)

Edasi tulevad keerulisemana tunduvad kompuutermasinad, millel on pistete ja operatsioonide valik tegelikult sootuks lihtne: vaata pilti ja vajuta nuppu. Kompuutermasinate hinnad sõltuvad operatsioonide rohkusest. Kallimatel neist on ekraan, tähestik, et näiteks laste riietele või pesule nimi õmmelda, automaatne niidistus, kiiruse valik, nõela lõppasend - kas nõel jääb riidesse, mis on oluline nurga õmblemisel, või üles.

Tänapäeval on koduõmblusmasinate väline korpus tavapäraselt plastikust. Metallist välise korpusega toodetakse vaid tööstuslikke masinaid.

Meie valik on laienenud Toyota õmblusmasinatega.

Toyota on õmblusmasinaid tootnud juba üle 60 aasta. Toyota pakub lihtsaid, mõnusaid ja soodsa hinnaga masinaid.
Toyota on oma õmblusmasinad jaganud kahte põhiklassi – SR ja SP seeria (SP seeria jaguneb veel alamklassidese SP 100 ja SP200 sõltuvalt pistete arvust ja masina värvist jne).
SR seeria masinad on traditsioonilised nn. vertikaalse poolipesaga ehk siis sellised lihtsamad masinad mida peab ka aegajalt õlitama.
SP seeria on horisontaalse ehk pealtlaetava poolipesaga – sellist tüüpi poolipesadega masinaid klient ise õlitama ei pea. SP 100 on lihtne kuni 15 pistega masin, SP 200 on juba rohkemate võimalustega (kas 26 või 34 pistega) masin. Selle seeria masinatel on tavaliselt valikus juba ka trikotaažpiste mis on paljudelele oluline.
ECO seeria masinad on keskkonnasõbralikud, taaskasutatavast materjalist tehtud lihtsad ja mõnusad masinad just algajatele noortele.
Paksu kanga õmblemiseks sobib suurepäraselt Toyota valikus olev Super Jeans