HUSQVARNA ÕMBLUSMASIN – SINU PIKAAJALINE SÕBER

HUSQVARNA ÕMBLUSMASIN – SINU PIKAAJALINE SÕBER

Õmblusmasinad, neid on poodides sadade kaupa mitmetelt erinevatelt firmadelt ning loojatelt. Kas üks firma on parem kui teine, mida rahvas ütleb? Järgnevalt räägime me lähemalt Husqvarna õmblusmasinatest, mis on juba aastast 1872 olnud tuhandete õmblejate lemmik üle kogu maailma.

Husqvarna
Husqvarna firma loodi aastal 1872 ning sellest ajast saati on nad üle kogu maailma jaganud õmblemise rõõmu, mitte kordagi seisma jäädes ning alati otsides uusi viise kuidas õmblemine muuta huvitavamaks, lihtsamaks, kiiremaks ning tehnoloogilisemaks. Ka inimesed kiidavad Husqvarna õmblusmasinaid ja firmat ennast ning neid hinnatakse väga kõrgelt justnimelt kvaliteedi ning ehituse poolest. Mis aga teeb Husqvarna teistest säravamaks on tema uued tehnoloogilised funktsioonid:

  • puutetundlikud ekraanid
  • sisseehitatud assisteerimine
  • sisseehitatud tikandid ning võime internetist uusi mustreid masinasse alla laadida
  • erinevad õmblused: alustades tavalisest lõpetades südamete ning lumehelvestega
  • kiire tikkimiskiirus
  • õmblusjuhendid
  • laserõmblusega juhendamine
  • spetsiaalne äpp, milles on mitmeid muid võimalusi
  • Eelnevad funktsioonid on vaid mõningad näited, mida Husqvarna masinad on võimelised tegema. Õmblusmasinad on viimastel aastatel muutunud tundmatuseni, kuigi idee on igal masinal sama, erinevad funktsioonid ning ajaga kaasas käimine teevad masinast masina.

Husqvarna õmblusasinad igale maitsele
Husqvarna on firma, mis on alati ajaga kaasas käinud ning pakkunud enda kasutajatele vaid parimat. Kuna iga õmbleja on aga erinev siis pakub ka antud firma väga palju erinevaid masinad, spetsiaalselt mõeldes vaid kasutaja vajadustele.

Eraldi on masinaid nii algajatele kui ka edasijõudnutele ning valida saab funktsioonide vahelt, mida on just sinule vaja. Kas sulle meeldivad suured puutetundlikud ekraanid või on soov võimalikult palju tikkida, võibolla on vaja iseenda assistenti? Husqvarna pakub imelisi võimalusi kõikidele õmblejatele nii noortele kui ka vanadele, algajatele kui ka juba edasijõudnutele.

Otsides kindlat ning funktsionaalset õmblusmasinat, võib Husqvarnat usaldada. Erinevaid õmblusmasinad on aga võimalik soetada ning vaadata õmblusmasinate e-poest!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 3% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 3% allahindlust oma esimeselt ostult!