5 ÕMBLUSMASINA FUNKTSIOONI, MIS TEEVAD ELU KERGEMAKS

5 ÕMBLUSMASINA FUNKTSIOONI, MIS TEEVAD ELU KERGEMAKS

Me elame maailmas kus autod liiguvad juba ilma juhtideta, külmkapid sulatavad ennast ise vajadusel üles, tehisintellekt on meie uste taga ning telefonid on suutelised peaaegu kõigeks. Kõige selle kõrval muutuvad aga ka lihtsamad ning igapäevasemad tehnoloogilised vahendid nagu õmblusmasinad, mis teevad kõikide õmblejate elud lihtsamaks.

Järgnevalt toomegi välja viis erinevat funktsiooni, mis teevad õmblejatele elud mugavamaks ja õmblemise nauditavaks..

AUTOMAATNE NIIDI LÕIKAJA

Mitmetel masinatel on olemas automaatne niidi lõikaja kui tööga ollakse valmis. See võib küll tunduda liigse luksusena, sest kui raske on niiti kääridega lõigata kuid seda kasutades muutub see harjumuseks ning hoiab kokku ka teie väärtuslikku aega kuna laualt ei pea kääride järgi ulatama ning õmblemise hoog ei peatu.

VALGUSTUS

Esialgu on valgustusele raske mõelda kuna nagunii on tuba kus töötatakse tavapäraselt valgusküllane. Küll aga ei pruugi valgus ulatuda nõela juurde. Lisavalgus muudab õmblemise kogemust positiivsemaks ning detailsemaks. Korraliku valgustusega näeb igat pistet ning kontroll oma töö üle on kiirem ning kindlam. Lisavalgustus hea nii noortele kui ka vanematele õmblejatele. Esimesed saavad õmmelda ka pimedas toas, teisi segamata ning teised näevad enda tööd paremini ning detailsemalt.

ÕMBLUSE KVALITEET JA MASINA VAIKUS

Õmblused peavad olema masinal kvaliteetsed ning ilusad. Eriti tähtis on see neile, kes kasutavad masinat tikkimiseks. Uuemad masinad peaksid olema võimelised tikkima professionaalselt ning detailselt ka riidest lahti lastes ehk täiesti automaatselt ning iseseisvalt.

Masina vaikus on aga pluss kõikide õmblejate kõrvadele. Vaikuses õmblemine on mugav nii õmblejatele kui ka inimestele nende ümber. Lisaks saab vaikse masina kõrval kuulata vaikset muusikat või audioraamatut.

NÖÖBIAUKUDE LIHTNE ÕMBLUS
Paljudel masinatel on olemas nööbiaukude õmblemise funktsioon, mis laseb valida mitmete erinevate õmbluste, stiilide ning suuruste vahelt, tehes jällegi õmbleja töö lihtsamaks, kiiremaks ning automaatsemaks. Lisaks on vahepeal mõnus enda selga sirgendada ning kohvi rüübata samal ajal kui masin automaatselt teie silmade ees töö teie eest ära teeb.

ARVUTIPÕHISED MASINAD

uuemad õmblusmasinad on arvutipõhised (nn. kompuutermasinad), millel on erineva suurusega ekraanid. Nagu iga arvuti või telefoniga ikka saab ekraanilt valida erinevaid funktsioone nagu õmbluse laius, pikkus, stiil ja palju muud. Sellised õmblusmasinad pakuvad palju avastamisvõimalusi nii uutele kui ka vanadele tegijatele pakkudes uusi ja huvitavaid võimalusi õmblemiseks või tehes lihtsalt meie elu lihtsamaks.

Kokkuvõttes on turul väga palju erinevaid õmblusmasinaid, mistõttu on võimalik avastada ka erinevaid nippe ning trikke kuidas enda õmblemist lihtsamaks või huvitavamaks muuta. Otsides aga erinevaid funktsioone enda masinal, on soovitav veel kord läbi lugeda juhend, mis masinaga tuli ning otsida internetist erinevaid videoid ning artikleid.

Otsides aga huvitavaid õmblusmasinaid võite vaadata www.omblusmasinad.com kodulehele.

Head avastamist!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 3% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 3% allahindlust oma esimeselt ostult!