MILLINE IMELINE MASIN ON TOPIEEMALDAJA?

MILLINE IMELINE MASIN ON TOPIEEMALDAJA?

Kampsunid, padjad, tekid, sallid, pehmed mänguasjad, mütsid, kindad … teatud materjalidel võivad tekkida topid, mis rikuvad ära materjali väljanägemise. Näiteks pehmed kampsunid, mis on vanaema poolt kootud võivad aja jooksul topiliseks ehk illustreerivalt puhvi minna. Kuidas aga enda armsaid mänguasju ning riideid tagasi puhtaks teha, ilma materjali ennast kahjustamata?

Mis on topieemaldaja?
Topieemaldaja on väga lihtne ning väga odav masin, mis on mõeldud just tekstiilide uue välimuse andmiseks. See on elektrooniline vahend, mille otsas on pöörlevad terad, kaitstud võrguga. Topieemaldaja eemaldab õrnalt kuid vägagi efektiivselt erinevad karvatopid ning ebemed kahjustamata riiet ennast. Maha lõigatud ebemed kogunevad sahtlisse, mis on eemaldatav ning mida peab vahetevahel tühjendama.

Topieemaldajad
Topieemaldajad on kasutuses juba aastaid ning neid on lihtne ja ohutu kasutada ka laste poolt. Huvitaval kombel võivad aga lapsed olla sellest masinast väga elevil kuna see puhastab nende lemmik mänguasjad ning kõik kampsunid, mütsid, sallid, kust võib leida ebemeid.

Kasutades topieemaldajat esimest korda väga villastel või topilistel tekstiilidel võib näha imesid. Tihti ei pane me tähele kui topiliseks meie riided või mänguasjad on muutunud kuna see on materjali naturaalne käitumisviis. Kasutades aga topieemaldajat tuleb kui võluväel tagasi esialgne tekstiil, sama sile ning sama kaunis ning kõik see vaid väikse masinaga, mille kasutamisega saab väga hästi hakkama ka väike kooliõpilane.

Järgmisena toome me välja kaks väga head topieemaldajat, mida kasutavad mitmed peres üle kogu Eesti juba aastaid.

Maailmas kõige tuntum õmblusmasinate firma Singer pakub topieemaldajat, mis on üks klientide lemmikuid.

Singeri topieemaldaja on roostevabast terasest ning kolme reguleerimiskõrgusega, mis on eriti mugav kuna materjalid on erineva tugevusega ning ka karvatopid võivad olla suured kui ka väiksed. Singer on väga kvaliteetne ning armastatud firma ning käesoleva topieemaldaja saab kätte juba veidi üle kümne euroga.

Lisaks Singerile, on valikus ka odavamaid ning sama hästi töötavaid topieemaldajaid.
Clatronic topieemaldaja on samuti armastatud toode, mis puhastab tekstiilid väga kergelt, lihtsalt ning ohutult. Sellel masinal aga ei ole reguleerimiskõrgusi nagu Singeri topieemaldajal on. Küll aga saab käesoleva topieemaldaja kätte vähem kui viie euroga.

Topieemaldajad on kokkuvõttes väga lihtsad ning huvitavad masinad, mis muudavad vana topilise materjali jälle uueks ning värskeks. Lisaks ei maksa topieemaldajad palju ning patareidega saab kasutada masinat nii palju kui vaja kõikvõimalikel pindadel. Erinevaid topieemaldajaid on aga võimalik mugavalt ning kiirelt vaadata meie õmblusmasinate e-poest!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 3% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 3% allahindlust oma esimeselt ostult!