SINGER ÕMBLUSMASIN – ENDISELT SINU HEA JA TÖÖKINDEL ÕMBLUSMASIN

SINGER ÕMBLUSMASIN – ENDISELT SINU HEA JA TÖÖKINDEL ÕMBLUSMASIN

Õmblusmasinaid on tänapäeval poodides mitmeid erinevaid kuid paljud mäletavad veel neid ilusaid tallakuga masinaid, mis olid kui toa kaunistuseks. Neid õmblusmasinad tunti ning tuntakse veel tänapäevalgi Singeri nime all. Just Singer on niiöelda õmblusmasinate ema juba aastast 1851. Võib olla vägagi võimalik, et vana ning vana-vanaemad, kes on õmblemises osavad, on seda õppinud just Singeri õmblusmasinaga. Mis aga kõige parem, Singeri masinaid toodetakse veel tänagi ning need on sama head kui aastaid tagasi.

Singeri õmblusmasinatest
Singeri firma õmblusmasinaid on olemas nii algajatele kui ka edasijõudnud õmblejatele. Seda firmat on kiitnud nii kodused kasutajad kui ka professionaalid ning Singeri ajalugu ja areng on muljetavaldav, ja masinad on läinud ajaga veelgi kindlamaks ning kasutussõbralikumaks.

Nagu ikka on aeg edasi läinud ning 160 aasta jooksul on maailm muutunud. Juurde tulnud nii uued digivahendid kui ka kiiremad ning mugavamad võimalused töötamiseks masinatega, mistõttu on ka Singeri õmblusmasinad ajaga kaasas käinud. Uuemaid masinaid ei ole vaja enam õlitada, neil on mitmeid erinevaid pisteid, mida saab automaatselt reguleerida, pressjala surve regulaatoreid ning allalastavaid riidesöötjaid.

Eripärad ning erinevad õmblusmasinad
Nagu enne mainitud, on Singeri õmblusmasinaid kõikidele inimestele, kes huvituvad õmblemisest. Alustades esimestest sammudest õmblemise poole, on väga hea õmblusmasin justnimelt alustamiseks Singer 3342 Fashion Mate kuna antud masinal on olemas kõik vajaminevad omadused ning midagi ülearust või keerulist pole lisatud.

Liikudes edasi, on võimalik soetada juba erinevaid õmblusmasinaid alustades c240 Featherweightist lõpetades Heavy Duty 4411 masinaga.

Rääkides õmblusmasina võimekusest, siis nõelasilma niidistaja, valgustus, reguleeritav piste pikkus ning tugevad masinad on alles algus. Singeril on ka Heavy duty masinad, mis on kiired (1100 pistet minutis), mis ei vaja õlitamist ning millel on kaasas rohkem kui kolm pressjalga. Teatud õmblusmasinaid on võimalik ka vajadusel monteerida laua sisse, et mugavus õmblemisel oleks maksimaalne.

Kokkuvõttes on Singeri õmblusmasinad hinnatud ja armastatud masinad. Singer on pikka aega turul olnud ja oma masinate tehnoloogiat ja kvfaliteeti järjest lihvinud. Singer teab mida õmblejatel vaja on ja mida kohe kindlasti vaja ei ole. Singeri masinad on ideaalsed kõikidele õmblejatele.

Head ostlemist ning mõnusat õmblemist!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 3% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 3% allahindlust oma esimeselt ostult!